Kabels:overige kopen

Bel met onze specialisten 0226 - 316 011

Inloggen
Winkelmandje
Prijs
tot
Prijs filteren
Merken
Kleur van het product
Overdrachtssnelheid (max)
Compatibele producten
Vezel-optische connector
Maximaal bereik
Golflengte
Soort aansluiting
Aansluiting 1
Aansluiting 2
Lengte snoer
Aansluiting 2 type
Ethernet interface type
Compatibiliteit
Filter
Weergave:
Sorteren:
DELL 330-BBES remote management adapter
27,39 33,14 Incl. BTW
DELL 407-BBOP netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
743,06 899,10 Incl. BTW
DELL 407-BBXU netwerk transceiver module Vezel-optiek 25000 Mbit/s SFP28 850 nm
346,07 418,74 Incl. BTW
DELL 407-BBYP netwerk transceiver module Vezel-optiek 25000 Mbit/s SFP28 850 nm
664,11 803,57 Incl. BTW
DELL 470-ABLV Glasvezel kabel 2 m SFP+ Zwart
89,90 108,78 Incl. BTW
DELL 470-ABQG Glasvezel kabel 2 m QSFP28 Zwart, Zilver
148,22 179,35 Incl. BTW
DELL 470-ACEX netwerkkabel Zwart 1 m
49,95 60,44 Incl. BTW
DELL 470-ACFB netwerkkabel Zwart 2 m
34,80 42,11 Incl. BTW
DELL Upgrade van Lifetime Limited Warranty tot 3 jaren ProSupport
188,50 228,09 Incl. BTW
DELL VEP1485

DELL VEP1485

Op voorraad: 0
2.410,26 2.916,41 Incl. BTW
HP 2920/2930M 0.5m Stacking Cable
164,73 199,32 Incl. BTW
HP 2920/2930M 1.0m Stacking Cable
212,04 256,57 Incl. BTW
HP 2920/2930M 3.0m Stacking Cable
322,44 390,15 Incl. BTW
HP 3800 0.5m Stacking Cable
243,57 294,72 Incl. BTW
HP 3800 1m Stacking Cable

HP 3800 1m Stacking Cable

Op voorraad: 0
290,90 351,99 Incl. BTW
HP 3800 3m Stacking Cable

HP 3800 3m Stacking Cable

Op voorraad: 0
432,84 523,74 Incl. BTW
Weergave:
Sorteren:
Filter

Waarom bij ons bestellen?

Levering volgende werkdag

Keuze uit 80.000 artikelen

Meer dan 100.000 tevreden klanten

Advies nodig? Bel direct 0226 - 31 60 11

2021 - subfooter - banner 1
2021 - subfooter - banner 2

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20220815 21:55:30 PC30False0FalseTrue220102