Switches / Bridges kopen

Bel met onze specialisten 0226 - 316 011

Inloggen
Winkelmandje
Prijs
tot
Prijs filteren
Categorieën
Merken
Aantal processorkernen
Gewicht
Temperatuur, in bedrijf
Temperatuur bij opslag
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Hoogte, in bedrijf
Aantal USB 2.0-poorten
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
Typisch stroomverbruik
AC invoer voltage
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen
Afmetingen (BxDxH)
AC invoer frequentie
Luchtvochtigheid bij opslag
Firewall throughput
VPN throughput
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten
Routing protocols
Intern geheugen
Flash memory
Frequentie van processor
Breedte
Diepte
Hoogte
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
Intern
Overdrachtssnelheid (max)
Vezel-optische connector
Maximaal bereik
Converter input interface
Converter output interface
Auto MDI/MDI-X
Duplex systeem
Golflengte
Packet forwarding rate (10 Mbps)
Packet forwarding rate (100 Mbps)
Packet forwarding rate (1 Gbps)
Ondersteundende kabel types
Kleur van het product
LED-indicatoren
Certificering
Vermogensverbruik (max)
Netwerkstandaard
Full duplex
Jumbo frames
Veiligheid
MAC-adrestabel
Switch type
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
Power over Ethernet (PoE)
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
10G support
Switchingcapaciteit
Throughput
Packet buffergeheugen
Vormfactor
Meegeleverde kabels
Beheerprotocollen
Rack-montage
MIB-ondersteuning
Aantal Combo SFP-poorten
Fast Ethernet (koperen) ports kwantiteit
Head-of-line (HOL) blocking
Aantal wachtrijen
Aantal gefilterde multicast-groepen
IGMP snooping
Authenticatie
Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports
Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten
Gewicht verpakking
Console port
Koperen ethernetbekabelingstechnologie
Type geheugen
Geluidsniveau
Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE)
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget
Warmtedissipatie
Fiber ethernet cabling technologie
Stroom
Switch-laag
Aantal moduleslots SPF
Stapelbaar
Aantal geïnstalleerde SFP modules
Ondersteunde netwerkprotocollen
Aantal statische routes
Netstekker
Aantal geïnstalleerde SFP+ modules
Physical stacking (units)
Hoogte bij opslag
Stroomvoorziening
Max. overdrachtssnelheid
Aantal SFP/SFP+ poorten
Mean time between failures (MTBF)
Fibre channel-poorten
Breedte verpakking
Diepte verpakking
Hoogte verpakking
Aantal VLANs
Latentie (10-100 Mbps)
Latentie (1 Gbps)
Buffergrootte
Materiaal behuizing
Ingangsspanning
MAC-adrestabel (multicast)
Compatibiliteit
Aantal jaar
Fiber type
Internationale veiligheidscode (IP)
Transmissie afstand (max)
Vermogenstoevoer inclusief
Bekabelingstechnologie
Interface
Voldoet aan industriestandaarden
Aansluitingen
Elektromagnetische emissie
Aansluiting(en)
Datalink-protocollen
Soort
Overdrachtssnelheid
Spanning
Ethernet interface type
Output current
Modulatie
Producttype
Totaal vermogen
Stroom (max.)
Aansluiting 1
Aansluiting 2
Lengte snoer
Overdrachtssnelheid
Soort aansluiting
SFP transceiver type
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Tx vermogen (min)
Tx vermogen (max)
Rx vermogen (min)
Rx vermogen (max)
Aansluiting 2 type
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
Gevoeligheid
Elektromagnetische compatibiliteit
Aantal moduleslots SPF+
Latentie (10 Gbps)
Aantal voedingen
Aantal ventilatoren
Routing entries
Dell E-Value-code
Compatibele producten
Merkcompatibiliteit
Geslacht connector
Hostinterface
Bedoeld voor
Meetbereik temperatuur
Ethernet LAN
Ingebouwd display
Rackcapaciteit
Uitgangsvermogen
Beeldscherm
Ingang operation voltage (max)
Uitgang operation voltage (max)
Breedte pallet
Lengte pallet
Breedte transportverpakking
Lengte transportverpakking
Hoogte transportverpakking
Hoeveelheid per transportverpakking
Gewicht transportverpakking
Technische details
Vezelkabel diameters ondersteund
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden
Overdrachtssnelheid packets
Verzending snelheid
DC voltage input
Soort voeding
Bandbreedte
Compatibele besturingssystemen
Afmetingen (B x D x H)
Wi-Fi
Stroomspanning bescherming
Wifi-standaard
Wi-Fi-standaarden
Netvoeding
Type stroombron
Interfacetype Ethernet LAN
Soort antenne
Authenticatie type
Intern geheugentype
Ondersteunt Windows
Maximale afstand
Licentie termijn (jaren)
Softwaretype
Breedte van de omdoos
Lengte omdoos
Hoogte van de omdoos
Gewicht omdoos
Minimale systeemeisen
Aantal GSFP+-moduleslots
Link budget
Processormodel
Frequentieband
Versterking antenne (max)
Antenne versterking (2.4 GHz)
Antenna versterking (5 GHz)
Firewall
Aantal USB-aansluitingen
Beeldschermdiagonaal
Resolutie
Camera voorzijde
Bluetooth-versie
Frequentie
Stemcodecs
Ondersteunde server operating systems
Frequentie van processor
Processorfamilie
Intern geheugen
Capaciteit opslag-drive
Aantal ondersteunde redundante voedingen
Nominale input voltage
Type koeling
Filter
Pagina 1 van 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
Weergave:
Sorteren:
Allied Telesis 2914SP Intern Fiber 1000 Mbit/s
126,87 153,51 Incl. BTW
Allied Telesis 2914SX/LC Intern Fiber 1000 Mbit/s
186,28 225,40 Incl. BTW
Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 1 Y 1 jaar
803,43 972,15 Incl. BTW
Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 1 Y 1 jaar
1.205,14 1.458,22 Incl. BTW
Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 3 Y 3 jaar
3.012,87 3.645,57 Incl. BTW
Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 3 Y 3 jaar
2.008,59 2.430,39 Incl. BTW
Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 5 Y 5 jaar
3.213,73 3.888,61 Incl. BTW
Allied Telesis Advanced Threat Protection Security, 5 Y 5 jaar
4.820,60 5.832,93 Incl. BTW
Allied Telesis AT-2911SFP/2-901 netwerkkaart Intern Fiber 1000 Mbit/s
346,65 419,45 Incl. BTW
Allied Telesis AT-AR2010V-50 firewall (hardware) 750 Mbit/s
839,07 1.015,27 Incl. BTW
Allied Telesis AT-AR2050V-50 firewall (hardware) 750 Mbit/s
696,53 842,80 Incl. BTW
Allied Telesis AT-BRKT-J22
71,27 86,24 Incl. BTW
Allied Telesis AT-DMC100/SC-50 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode
161,98 196,00 Incl. BTW
Allied Telesis AT-DMC100/ST-50 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode
161,98 196,00 Incl. BTW
Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode
210,58 254,80 Incl. BTW
Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode
210,58 254,80 Incl. BTW
Allied Telesis AT-FAN09

Allied Telesis AT-FAN09

Op voorraad: 0
558,83 676,18 Incl. BTW
Allied Telesis AT-FAN09ADP network switch module
558,83 676,18 Incl. BTW
Allied Telesis AT-FL-X230-UDLD garantie- en supportuitbreiding
251,07 303,79 Incl. BTW
Allied Telesis AT-FL-x310-01
422,77 511,55 Incl. BTW
Allied Telesis AT-FL-x510-01
994,57 1.203,43 Incl. BTW
Allied Telesis AT-FS710/16-50 Unmanaged Fast Ethernet (10/100) 1U Groen, Grijs
103,67 125,44 Incl. BTW
Allied Telesis AT-FS710/8-50 Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Grijs
81,00 98,01 Incl. BTW
Allied Telesis AT-FS750/20-50 Managed Fast Ethernet (10/100) 1U Grijs
233,26 282,24 Incl. BTW
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
Filter

Waarom bij ons bestellen?

Levering volgende werkdag

Keuze uit 80.000 artikelen

Meer dan 100.000 tevreden klanten

Advies nodig? Bel direct 0226 - 31 60 11

2021 - subfooter - banner 1
2021 - subfooter - banner 2

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20230202 19:39:39 PC31False0FalseTrue220102