Accessoires / supplies kopen

Bel met onze specialisten 0226 - 316 011

Inloggen
Winkelmandje
Prijs
tot
Prijs filteren
Merken
Overdrachtssnelheid (max)
Vezel-optische connector
Maximaal bereik
Golflengte
Soort aansluiting
SFP transceiver type
Bekabelingstechnologie
Compatibele producten
Netwerkstandaard
Fibre channel-poorten
Ethernet interface type
Kleur van het product
Producttype
Compatibiliteit
Aansluiting 1
Aansluiting 2
Lengte snoer
Overdrachtssnelheid
Overdrachtssnelheid
Breedte verpakking
Diepte verpakking
Hoogte verpakking
Gewicht verpakking
Gewicht transportverpakking
Breedte
Diepte
Hoogte
Gewicht
Temperatuur, in bedrijf
Temperatuur bij opslag
Beeldschermdiagonaal
Resolutie
Camera voorzijde
Bluetooth-versie
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Ethernet LAN
Wi-Fi
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen
Certificering
Power over Ethernet (PoE)
Stemcodecs
Meegeleverde kabels
Ondersteunde netwerkprotocollen
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
Licentie termijn (jaren)
Filter
Pagina 1 van 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Weergave:
Sorteren:
Allied Telesis AT-SW-AM10-1YR softwarelicentie & -uitbreiding 1 licentie(s) Abonnement 1 jaar
1.104,72 1.336,71 Incl. BTW
Allied Telesis AT-SW-AM10-5YR softwarelicentie & -uitbreiding 1 licentie(s) Abonnement 5 jaar
3.314,15 4.010,12 Incl. BTW
Aruba 2930F 8-port Cable Guard
75,35 91,17 Incl. BTW
Aruba 2930F 8-port Power Shelf
75,35 91,17 Incl. BTW
Aruba 5400R 2750W PoE+ zl2 PSU
3.142,06 3.801,89 Incl. BTW
Aruba 8400 Fan for X731 Fan Tray
1.081,24 1.308,30 Incl. BTW
Aruba IMC Ent SW Plat w/50-node E-LTU
7.584,42 9.177,15 Incl. BTW
Aruba IMC NTA SW Mod Add 5-node E-LTU
2.166,86 2.621,90 Incl. BTW
Aruba IMC NTA SW Mod w/5-node E-LTU
3.250,72 3.933,37 Incl. BTW
Aruba IMC Std and Ent Add 50-node E-LTU
3.250,72 3.933,37 Incl. BTW
Aruba IMC Std SW Plat w/50-node E-LTU
4.333,70 5.243,78 Incl. BTW
Aruba X372 54VDC 1050W PS

Aruba X372 54VDC 1050W PS

Op voorraad: 0
1.375,64 1.664,52 Incl. BTW
Aruba X372 54VDC 680W PS

Aruba X372 54VDC 680W PS

Op voorraad: 0
857,80 1.037,94 Incl. BTW
Aruba X464 4-post Rack Kit
1.081,24 1.308,30 Incl. BTW
Aruba X731 Fan Tray

Aruba X731 Fan Tray

Op voorraad: 0
3.411,93 4.128,44 Incl. BTW
Cisco 8821 IP telefoon Zwart Wifi
573,67 694,14 Incl. BTW
Cisco 8821 IP telefoon Zwart Wifi
730,27 883,63 Incl. BTW
Cisco 8851 IP telefoon Zwart
307,38 371,93 Incl. BTW
Cisco GLC-LH-SMD netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP 1300 nm
345,25 417,75 Incl. BTW
Cisco GLC-SX-MMD= netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 850 nm
180,26 218,11 Incl. BTW
Cisco IP PHONE 8845 IP telefoon Houtskool LCD
308,67 373,49 Incl. BTW
D-Link DEM-CB100S optische cross connect apparatuur Zwart
145,45 175,99 Incl. BTW
D-Link DEM-CB300S optische cross connect apparatuur Zwart
210,08 254,20 Incl. BTW
DELL 407-BBGN netwerk transceiver module 40000 Mbit/s QSFP+
3.617,65 4.377,36 Incl. BTW
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Filter

Waarom bij ons bestellen?

Levering volgende werkdag

Keuze uit 80.000 artikelen

Meer dan 100.000 tevreden klanten

Advies nodig? Bel direct 0226 - 31 60 11

2021 - subfooter - banner 1
2021 - subfooter - banner 2

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20230129 09:28:13 PC30False0FalseTrue220102