Allied Telesis AT-MMC200/ST-960 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Grijs Ottos 2021

Bel met onze specialisten 0226 - 316 011

Inloggen

Allied Telesis AT-MMC200/ST-960 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Grijs

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op favorietenlijst

Neem contact met ons op

Voorraad in winkel 0 | Voorraad leverancier 01-07-2024
 
Toevoegen aan favorieten
  • Meer dan 100.000 tevreden klanten!
  • Snelle afhandeling retouren 
  • Levering in de gehele Benelux
  • Eigen showroom van 1700m2
  • Lage verzendkosten €6,95 excl. btw

 

  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen

Barcode

Artikelomschrijving

Allied Telesis Gigabit Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC200 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC200 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC200/ST beschikt over een 10/100T naar 100FX/ST fiber aansluiting voor Multimode Fiber tot 2 kilometer.

Specificaties

MerkAllied Telesis
CategorieAccessoires/supplies
EAN Code767035218656
ArtikelcodeALT-MMC200/ST960
VerpakkingStuk(s)
Kleur van het productGrijs
Breedte56 mm
Diepte101,6 mm
Hoogte21,8 mm
Gewicht170,1 g
Temperatuur, in bedrijf0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag-15 - 65 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf0 - 3048 m
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100 Mbit/s
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
GebruikershandleidingJa
Typisch stroomverbruik1,7 W
ConnectiviteitstechnologieBedraad
InternNee
Overdrachtssnelheid (max)100 Mbit/s
GebruiksaanwijzingJa
LED-indicatorenLAN, Stroom, Systeem
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Ingangsspanning12 V
CertificeringCE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI
Vezel-optische connectorST
NetwerkstandaardIEEE 802.1Q
Fiber ethernet cabling technologie1000BASE-SX
Fibre channel-poorten2
Ethernet interface typeFast Ethernet
Jumbo Frames ondersteuningJa
Jumbo frames10000
VeiligheidFCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI
Maximaal bereik2000 m
Converter input interface10Base-T,100Base-T,1000Base-T
Converter output interface1000Base-SX
Auto MDI/MDI-XJa
Duplex systeemVolledig
Golflengte1310 nm
Draad modus structuurMultimode
Vezelkabel diameters ondersteund50/125,62.5/125 µm
Tx vermogen (min)-9,5 dBmW
Tx vermogen (max)-4 dBmW
Rx vermogen (min)-17 dBmW
Stroom0.14 A
Power over Ethernet (PoE)Ja
VLAN=ondersteuningJa
Store-and-forwardJa
Rx vermogen (max)-3 dBmW
Snelle installatiehandleidingJa

Stel een vraag over dit artikel

         

Waarom bij ons bestellen?

Levering 1-2 werkdagen

Keuze uit 80.000 artikelen

Meer dan 100.000 tevreden klanten

Advies nodig? Bel direct 0226 - 31 60 11

2021 - subfooter - banner 1
2021 - subfooter - banner 2

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen