Producten kopen

Bel met onze specialisten 0226 - 316 011

Inloggen
Winkelmandje
Prijs
tot
Prijs filteren
Kleur van het product
Breedte
Diepte
Hoogte
Gewicht
Temperatuur, in bedrijf
Temperatuur bij opslag
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf
Hoogte, in bedrijf
Typisch stroomverbruik
AC invoer voltage
AC invoer frequentie
Luchtvochtigheid bij opslag
Certificering
Mean time between failures (MTBF)
Netwerkstandaard
Full duplex
Beheerprotocollen
Jumbo frames
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten
Intern geheugen
Flash memory
Ondersteunde netwerkprotocollen
Veiligheid
Stroom
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
Rack-montage
Power over Ethernet (PoE)
10G support
Switchingcapaciteit
Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten
Switch-laag
Koperen ethernetbekabelingstechnologie
Aantal VLANs
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget
Warmtedissipatie
Hoogte bij opslag
Verzending snelheid
Geluidsniveau
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen
MAC-adrestabel
Throughput
Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports
Stapelbaar
Aantal moduleslots SPF+
Compatibele producten
Bedoeld voor
Versterking antenne (max)
Soort antenne
Antenne versterking (2.4 GHz)
Antenna versterking (5 GHz)
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
Bekabelingstechnologie
Type stroombron
Routing protocols
Firewall
Aantal USB-aansluitingen
Netvoeding
Breedte verpakking
Diepte verpakking
Hoogte verpakking
Aantal geïnstalleerde SFP modules
Elektromagnetische compatibiliteit
Uitgangsvermogen
Filter
Weergave:
Sorteren:
Cisco 2960-CX Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Wit
1.504,19 1.820,07 Incl. BTW
Cisco 3850-24S-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart, Grijs
16.728,56 20.241,56 Incl. BTW
Cisco 892FSP bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
2.051,72 2.482,58 Incl. BTW
Cisco AIR-ANT2544V4M-R= antenne Omnidirectionele antenne 4 dBi
873,01 1.056,34 Incl. BTW
Cisco AIR-ANT2566P4W-R= antenne Richtantenne RP-TNC 6 dBi
570,34 690,11 Incl. BTW
Cisco Catalyst WS-C3850-12S-S netwerk-switch Managed L3 1U Grijs
9.467,71 11.455,93 Incl. BTW
Cisco Catalyst WS-C3850-12XS-E netwerk-switch Managed Zwart, Grijs
16.728,56 20.241,56 Incl. BTW
Cisco Catalyst WS-C3850-12XS-S netwerk-switch Managed Zwart, Grijs
13.534,63 16.376,90 Incl. BTW
Cisco Catalyst WS-C3850-24XS-S netwerk-switch Managed Zwart, Grijs
20.987,13 25.394,43 Incl. BTW
Cisco FlexStack-Plus network switch module
413,69 500,56 Incl. BTW
Cisco ISR 4221 bedrade router Zwart
1.899,63 2.298,55 Incl. BTW
Cisco ISR 4331 bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
2.710,28 3.279,44 Incl. BTW
Cisco SFP-10G-LR-S= netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
796,96 964,32 Incl. BTW
Cisco SFP-10G-LR= netwerk media converter 1310 nm
995,04 1.204,00 Incl. BTW
Weergave:
Sorteren:
Filter

Waarom bij ons bestellen?

Levering volgende werkdag

Keuze uit 80.000 artikelen

Meer dan 100.000 tevreden klanten

Advies nodig? Bel direct 0226 - 31 60 11

2021 - subfooter - banner 1
2021 - subfooter - banner 2

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20220815 20:02:38 PC30False0FalseTrue220102